Ieškoti

Produktų atšaukimai

DĖMESIO, svarbi informacija!
 
Saugumas visuomet buvo pats svarbiausias prioritetas renkantis prekes ir gaminius Eco Teething asortimentui, tad skubame informuoti apie susidariusią situaciją.
 
Šiandien iš pat ryto gavome laišką iš FRIGG tiekėjų, kad iš prekybos yra atšaukiami FRIGG SILIKONIAI ČIULPTUKAI.
 
Tiekėjai FRIGG savanoriškai atšaukia produktus iš prekybos, nes buvo pastebėti pavieniai brokai, kuomet žinduko dalis dalinai atsiskiria nuo čiulptuko skydelio. Dėl šios priežasties yra rizikos, kad žindukas, naudojimo metu, visiškai atsiskirs nuo skydelio ir tai gali būti potenciali užspringimo rizika kūdikiams ir vaikams.
 
Atšaukimas iš prekybos galioja visiems SILIKONINIAMS čiulptukams, pagamintiems laikotarpiu 2021-04-01 - 2021-12-12
 
Šis atšaukimas niekaip nepaveikia FRIGG lateksinių čiulptukų.
 
Jei turite FRIGG SILIKONINIŲ čiulptukų, raginame jų nebeduoti vaikams ir išmesti.
 
Dėl galimos kompensacijos prašome kreiptis ecoteething@gmail.com
 
Prašau Jūsų kantrybės, kadangi tikimės sulaukti didelio laiškų kiekio, pasistengsime atsakyti per 1-3 darbo dienas.

SVARBU!

Kadangi atšaukimas yra savanoriškas, kompensacijos bus išmokamos remiantis tiekėjo rekomendacijomis. Kadangi čiulptukus rekomenduojama keisti kas 4-6 savaites, kompensacijos bus išmokamos tik čiulptukams, įsigytiems nuo lapkričio 01 dienos iki gruodžio 10 dienos.
Tiekėjai remiasi rekomendacija, kad anksčiau įsigyti čiulptukai jau buvo panaudoti be broko pastebėjimo ir utilizuoti, kaip ir rekomenduojama remiantis higienos normomis keisti čiulptukus.
Išimtis ankstesniems užsakymams, nei lapkričio 01 diena, jei čiulptuką vis dar turite ir naudojate dabar ir galite įrodyti, kad jis bus sunaikintas (reikalavimas žirklėmis atskirti žinduką nuo skydelio ir pateikti įrodančią nuotrauką).
Tik noriu pabrėžti, kad tai yra gamintojo reikalavimas. Jei pagal šiuos reikalavimus kompensacija Jums nepriklauso, su kuo nesutinkate, siūlau kreiptis tiesiogiai į tiekėjus info@frigg.com
Kompensacijos tvarka buvo aptarta ir suderinta su Valstybine Vartotojų Teisių Apsaugos Tarnyba, Rizikos priežiūros planavimo ir rizikos vertinimo skyriumi.
Ačiū už supratimą ir kantrybę.
Lithuanian
Lithuanian