Ieškoti

Sąlygos ir taisyklės

Bendros nuostatos

Šios taisyklės reguliuoja jūsų pirkimus iš ecoteething.com internetinės parduotuvės (“Parduotuvės”). Tai juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato pirkėjo (toliau - "Jūs, Jūsų, Jums, Jus") ir parduotuvės tarpusavio teises, pareigas bei atsakomybę Jums. Kiekvieną kartą pirkdami iš parduotuvės, Jūs privalote susipažinti ir sutikti su šiomis taisyklėmis.

Užsakydami prekes mūsų parduotuvėje, jūs sutinkate su visomis šių taisyklių sąlygomis ir įsipareigojate jų laikytis.

Parduotuvėje prekes gali įsigyti šie asmenys:

 • Veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus;
 • Nepilnamečiai nuo penkiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą. Išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuojama savo uždarbiu ar stipendija;
 • Juridiniai asmenys;
 • Visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.

Kiekvienas parduotuvėje atliktas užsakymas bus laikomas Jūsų noru įsigyti mūsų produktus. Mes priimame užsakymus elektroninio laiško patvirtinimu arba Jūsų pageidautų prekių išsiuntimu Jums. Kaip nurodyta, kiekvieno užsakymo priėmimas ir vykdymas visiškai priklauso nuo šių (ir tik šių) taisyklių.

Parduotuvė pasilieka teisę bet kuriuo metu ir be jokio perspėjimo pakeisti arba papildyti šias taisykles. Kai taisyklės yra pakeičiamos, šio puslapio apačioje nurodoma nauja taisyklių priėmimo/patikslinimo data. Mes raginame Jus peržvelgti šias taisykles kiekvieno užsakymo metu ir įsitikinti ar nėra Jums aktualių pakeitimų. Jūs pripažįstate ir patvirtinate, kad šių taisyklių skaitymas, prieš atliekant užsakymą iš mūsų parduotuvės, yra pilnai jūsų pačių atsakomybė.

Jeigu Jūs nesutinkate su taisyklių pakeitimais, Jūs turite teisę Jų atsisakyti, su sąlyga, kad Jūs prarandate teisę naudotis mūsų parduotuvės paslaugomis.

 

Pirkėjo teisės ir pareigos

 • Galite pasirinkti ir užsisakyti bet kurią prekę iš parduotuvėje pateikiamų prekių.
 • Atsakote už užsakymo formoje pateiktų duomenų išsamumą ir teisingumą.
 • Atsakote už visus veiksmus, atliktus naudojantis elektronine parduotuve.
 • Parduotuvė neatsako už jokius trečiųjų asmenų veiksmus, kai tokie asmenys, pasinaudoję Jūsų bankininkystės sistema, suformuoja užsakymus pasinaudodami elektroninės parduotuvės paslaugomis.

 

Muitai ir mokesčiai

Užsakymai už Europos Sąjungos ribų gali būti papildomai apmokestinami tos šalies muitais bei mokesčiais. Tokiu atveju, muitai priskaičiuojami pristatymo metu ir nuo mūsų visiškai nepriklauso. Teiraukitės savo šalies muitinės tarnybų dėl išsamesnės informacijos apie Jūsų šaliai taikomus muitus bei mokesčius. Jei prekės yra siunčiamos už ES ribų ir reikia pildyti CN22/CN23 formas, visuomet yra nurodoma tiksli prekių vertė.

 

Pinigų klausimai

Visos kainos mūsų parduotuvėje yra nurodytos EUR (eurais) ir gali keistis be išankstinio įspėjimo. Siuntimo išlaidos nėra įskaičiuotos į produktų kainas, bet jos bus aiškiai nurodytos ir matomos atsiskaitymo metu, prieš patvirtinant užsakymą. Visa informacija, susijusi su siuntimo išlaidomis, yra nurodyta atskirai "Pristatymo informacija" skiltyje.

Mes įsipareigojame išsiųsti parduotuvėje pirktus produktus, tačiau neatsakome už siuntų vėlavimus, visos nurodytos siuntų trukmės yra apskaičiuotos apytikriai ir gali kisti, nepriklausomai nuo mūsų. Jei dėl bet kokių priežasčių mes negalime išsiųsti jūsų siuntos per penkias (5) dienas, pateiksime raštišką perspėjimą su nurodyta numatoma siuntos išsiuntimo data ir galimybe pasirinkti pinigų grąžinimą, kitų prekių pasirinkimą arba galimybę palikti užsakymą nenumatytam terminui.

Mes Jumis pilnai pasitikime, tačiau visi užsakymai bus siunčiami tik po pilno apmokėjimo. Mes priimame tiesioginius bankinius pavedimus, Paysera mokėjimus bei mokėjimus per Paypal sistemą.

 

Grąžinimo ir keitimo politika

Jei Jūs nesate patenkinti įsigyta preke, per keturiolika (14) dienų galite ją grąžinti. Mes siūlome pinigų grąžinimą arba pakeitimą kitu produktu. Prašome atkreipti dėmesį į galiojančias sąlygas:

 • Tam tikri produktai nėra priimami atgal, pavyzdžiui pagaminti asmeniškai klientui pagal specifinius reikalavimus
 • Grąžinamos prekės turi būti neišpakuotos, nenaudotos ir tinkamos dar kartą parduoti. Išpakuotos prekės nebus priimamos atgal dėl higieninių sumetimų (pvz, čiulptukai, kramtukai ir pan.)
 • Grąžinimo atveju, siuntimo išlaidos taip pat yra grąžinamos (jei pirkote 2 prekes, bet grąžinate tik vieną, siuntimo išlaidos bus dalinamos į dvi dalis ir grąžinama viena dalis)
 • Jūs esate atsakingas už produktų grąžinimo išlaidas. Jei produktą norėsite apkeisti kitu, už siuntimą antrą kartą mokėti nereikės.
 • Keičiant vieną produktą kitu būtina pasirinkti už tokią pat sumą arba brangesnį ir skirtumą primokėti.
 • Jei pageidaujant apkeisti produktus, Jūsų norimo produkto neturime ir dėl tam tikrų priežasčių negalime pagaminti, Jums bus pasiūlytas pinigų grąžinimas.

Mes pasistengsime padaryti viską, kas tik įmanoma, kad Jūsų poreikiai būtų patenkinti 100 procentų.

Galiojančios akcijos

Parduotuvėje galiojančias akcijas rasite tam skirtoje skiltyje 'AKCIJOS'. Akcijos gali būti keičiamos be išankstinio perspėjimo. Vienu metu galima pasinaudoti tik vienu akcijos kodu.

 

Prekių grąžinimo tvarka

Norint grąžinti produktą, pirmiausiai susisiekite su mūsų komanda el. paštu ecoteething@gmail.com ir nurodykite visas priežastis. Gavus mūsų patvirtinimą, saugiai supakuokite produktą ir išsiųskite registruotu paštu. Būtina nurodyti, ar norėsite atgauti pinigus ar tiesiog apkeisti produktus.

Daugelis pinigų grąžinimų yra atliekami per dvi (2) savaites nuo produkto grąžinimo mums. Tačiau, procesas gali užtrukti dėl sezoniškumo, užimtumo arba žaliavų stygiaus. Jeigu Jūs produktą grąžinote ir nesulaukiate pinigų ir/arba naujos prekės tris (3) savaites, prašome susisiekti su mūsų komanda ir nurodyti šiuos duomenis:

 • Užsakymo numerį
 • Siuntos registracijos numerį

 

Saugaus apsipirkimo garantija

Mokėjimai atlikti bet kuriuo mokėjimo būdu yra visiškai saugūs. Užtikriname, kad mūsų parduotuvė nekaupia klientų banko sąskaitų numerių, banko kortelių duomenų ir pan.

Mūsų internetinis puslapis ir Paypal sistema automatiškai užšifruoja Jūsų pateiktą konfidencialią informaciją naudojant koduotų duomenų perdavimo (SSL) protokolą su šifravimo raktu. Kai tik Jūsų informacija iš mūsų parduotuvės perduodama mokėjimo paslaugų tiekėjui, ji lieka serveryje kuris yra griežtai saugomas.

Jei Jūsų sąskaitoje atsiranda bet kokių neteisėtų nuskaitymų, prašome kreiptis tiesiogiai į artimiausią savo banko skyrių.

 

Pakeitimai ir atšaukimai

Bet koks užsakymo pakeitimas po jo patvirtinimo (pridėti papildomi produktai, pasikeitę kiekiai, spalvos ir bet kokie kiti pakeitimai) tiesiogiai įtakos užsakymo vykdymo laiką ir siuntimą.

Mes pasiliekame teisę atšaukti užsakymą, jei atsiranda problemų su produktų apmokėjimu.

 

Spalvos

Visos spalvos mūsų parduotuvėje nurodytos kaip įmanoma tiksliau, tačiau jos gali skirtis žiūrint per Jūsų kompiuterį, dėl esamų nustatymų, kurių mes negalime kontroliuoti.

 

Ribotos garantijos

Mes garantuojame, kad vieną (1) mėnesį po produkto įsigijimo, jis išliks nepakitęs ir be pastebimų defektų. Tačiau, prašome atkreipti dėmesį, jog visi mūsų produktai yra gaminami iš natūralių žaliavų, kurios, laikui bėgant, natūraliai susidėvi. Saugokite įsigytus produktus, teisingai prižiūrėkite ir jie išliks nepakitę atitinkamai ilgesnį laiko tarpą. Ši garantija negalioja, jei produktai yra perparduoti kitiems asmenims po jų naudojimo, pažeisti gaisro metu, pažeisti gamtos jėgų, jei nebuvo prižiūrėti pagal pateiktas rekomendacijas arba jei produktas buvo naudojamas ne pagal paskirtį.

Jei produktas sulūžo ar bet kaip kitaip jo būklė pakito nepraėjus vienam (1) mėnesiui po įsigijimo, prašome susisiekite su mūsų komanda ir mes rasime tinkamiausią sprendimą išlaikyti Jus patenkintus. Mes jokiu būdu negalime būti atsakingi už žalą, atsiradusią dėl netinkamo produkto naudojimo ir priežiūros.

 

Kita

Mes neatsakome už padarytą žalą ar siuntų vėlavimą, įvykūsį dėl: gamtos, karo, pilietinių neramumų, vyriausybės veiksmų, terorizmo, gaisro, audros, potvynio, sprogimų, streikų, kitų pramonės trikdžių, komunalinių paslaugų, transporto trukdžių, arba bet kokių kitų, nuo mūsų nepriklausomų priežasčIų.

Mes pasiliekame teisė be Išankstinio perspėjimo pakeisti produktų kainas, aprašymus, informaciją. Mes nesame atsakingi už rašybos arba spausdinimo klaidas.

Šios taisyklės bus reglamentuojamos ir aiškinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais. Jei kuri nors šių taisyklių dalis yra neteisėta, negaliojanti ar neįgyvendinama, ta dalis bus atskirta ir neturės įtakos likusių nuostatų galiojimui ir įgyvendinimui.

Šioms taisyklėms taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi kilę ginčytini klausimai sprendžiami tarpusavio susitarimu. Susitarimo nepasiekus - Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

 

Susisiekite su mumis

Jei turite bet kokių klausimų, susijusių su šiomis taisyklėmis, mūsų parduotuve ar mūsų siūlomais produktais, susisiekite nurodytais būdais:

 

MB Kramtau

Greta Vitkienė

J. Žemgulio 25-7

Kaunas, LT-50247

El. pašto adresas: ecoteething@gmail.com

Lithuanian
Lithuanian