Ieškoti

Pristatymo informacija

Siuntimo išlaidos

Eco Teething parduotuvėje siūlomus produktus galima įsigyti tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Galite rinktis vieną iš Jums priimtiniausių siuntimo būdų:

  • Siuntimas Omniva paštomatu - 2,80 eur
  • Siuntimas LP Express paštomatu - 2,45 eur
  • DPD kurjeris - 4,60 eur
  • Registruotas siuntimas lietuvos paštu - 5,25 eur - Atkreipiame dėmesį, kad siuntą iš pašto gali tekti pasiimti patiems, nes ne visi pašto skyriai siuntas pristato į namus
  • Registruotas siuntimas Lietuvos Paštu į užsienio šalis - nuo 6,50 eur (priklausomai nuo bendro svorio ir šalies, kaina gali kilti)
  • Nemokamas siuntimas Lietuvoje taikomas 60 eur ar didesniems užsakymams
  • Neatsiėmus siuntos iš Omniva/LP express paštomato per nustatytą laiką, arba norint ją peradresuoti į kitą paštomatą, bus taikomas siuntos grąžinimo mokestis 2,50 eur. Jis bus minusuojamas iš bendros užsakymo sumos.

Paštomato pasirinkimas 

Paštomatą pasirinkti reikia po užsakymo patvirtinimo. Jei patys paštomato nepasirinksit, sistema tą padarys automatiškai. Tuomet bus parinktas artimiausias pagal adresą esantis paštomatas.

Labai svarbu supildyti teisingą adresą užsakymo metu, nes jei neįvesite namo numerio ar neteisingai įvesite gatvės pavadinimą, paštomatas, kurį sistema parinks, gali ir netikti.

Paštomato pasirinkimo pavyzdys nuotraukoje: 

Užsakymo paruošimas

Visi Eco Teething parduotuvėje siūlomi produktai yra gaminami konkrečiai kiekvienam klientui. Išsirinkite jums patikusį produktą, patvirtinkite užsakymą ir apmokėkite. Jūsų prekė bus gaminama specialiai jums ir tai užtruks 1-3 darbo dienas. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad atostogų laikotarpiu, esant didesniam užimtumui gaminimo procesas gali užtrukti šiek tiek ilgiau. Esant tokiai situacijai, jūs būsite Iš karto informuotas, apie papildomą laukimo trukmę.

Prekių įpakavimas

Norint išsaugoti produkto kokybę, visos prekės siunčiamos burbuliniuose vokuose arba specialiose siuntimo dėžutėse.

Pristatymo adresas

Prekės siunčiamos adresu, kurį jūs patys nurodote savo registracijos formoje, kaip "Pristatymo adresą". Būkite atidūs ir patikrinkite ar visi duomenys teisingi, nes nurodytas neteisingas adresas tiesiogiai įtakos siuntimą.

Lithuanian
Lithuanian