Saugumas

Šiandien skubu pasidalinti džiugiomis žiniomis, kurios, tikiu, patiks visiems mano kūrybos gerbėjams :) Smalsu, apie ką kalbu?

Nuo pat Eco Teething gyvavimo pradžios skyriau daug dėmesio kokybei, nes norėjau drąsiai parduoti prekes nesibaiminant, kad po savaitės jos jau bus sulūžusios ar nebetinkamos naudoti.

Šią vasarą žengiau dar vieną didelį žingsnį tobulėjimo srityje - SAUGUMO!

Taigi, nuo šiol atidžiai skaitykite kramtukų aprašymus ir ieškokite tokio sakinio: 

*** Kramtukas patikrintas laboratorijoj ir atitinka visus ES saugumo reikalavimus! ***

Paaiškinsiu, ką tai reiškia :) Šis sakinys užtikrina Jus, pirkėjus, kad visos gamyboje naudotos medžiagos yra saugios ir netgi vaikui mėtant ar trankant kramtuką - tikrai nesuluš. Kiekvienas kramtukas buvo patikrintas atskirai, atliekant tam tikrus bandymus (mėtymo, tempimo ir t.t.). Labai džiaugiuosi, kad pirmoji kramtukų 'partija' patikrinimą praėjo iš pirmo karto! Tai tik įrodo, kad Eco Teething gaminami kramtukai yra ne tik rankų darbo, bet ir SAUGŪS!

Tiesa, šis sakinys 'puikuojasi' ne prie visų mūsų gaminių :) Kaip greitai galėsiu papildytį šį sąrašą priklauso nuo laboratorijos darbo spartumo :) :)

Dar šiek tiek pamąstymų:

Ar žinot, kad 'gaminu atsižvelgiant į saugumo reikalavimus' ir 'kramtukai ATITINKA saugumo reikalavimus' yra du labai (LABAI) skirtingi dalykai?

Paskutiniu metu kramtukų gamintojų atsirado kaip grybų po lietaus, bet ar visi jie skiria daug dėmesio saugumui? Na, pažiūrėjus kai kuriuos parduodamus gaminius 'plika akimi' tikrai drįstu suabejoti, bet pirkėjas ne visuomet ir žino, kad kramtukai turi atitikti tam tikrus reikalavimus. Nesvarbu, kad jie daryti rankomis - reikalavimai visiems yra vienodi!

Tikrai neskatinu pirkti tik iš manęs (nors, žinoma, tas būtų labai malonu), tik renkantis atkreipkite dėmesį ir nebijokite paklausti - ar žaisliukai / čiulptuko laikikliai yra SAUGŪS?!  

Ačiū, kas nepatingėjot paskaityti ir pasidžiaugti kartu su manimi :) 

Dovilė xxx