Akcijos

Žaislai mediniam stoveliui ŽYDRI

Kaina: €45.00
Prekės kodas: gym-toys
Prieinamumas: Sandėlyje

Ar Jums patinka 'vaikytis' mados? Stengiatės išbandyti viską, kas šiuo metu populiaru ir 'ant bangos'? Tuomet šis gaminys skirtas būtent Jums!!

Mediniai stoveliai kūdikiams yra šio sezono laimikis! Itin populiarūs užsienyje, pagaliau šie stoveliai užkariauja ir mūsų širdis :)

Pristatome Eco Teething naujovę - Žaislus Mediniams Stoveliams!! Tai trijų pakabinamų žaisliukų rinkinys, skirtas specialiai tokiems stoveliams. Juos galima naudoti po vieną arba visus kartu. Pabandę tikrai nenusivilsite - stovelis taps ne tik mėgstamiausiu kūdikio žaislu, bet ir stilingu kambario akcentu!

IŠMATAVIMAI:

* Naudotos medžiagos ir spalvos: žaisliukams naudojami yra mediniai ir silikoniniai karoliukai (15/30 mm skersmens), žydros, šviesiai pilkos, baltos ir marmuro spalvų.
* Mediniai žiedeliai yra iš buko arba klevo medžio, 48/70 mm skersmens. Nerta dalis yra iš 100% medvilnės siūlų.
* Žaisliukų ilgiai yra maždaug 27 cm / 28 cm / 29 cm
* Visi žaisliukai suverti naudojant stiprią virvutę, surištą specialiu mazgu, kuris neatsilaisvina ir nenutrūksta
* Karoliukų spalva ir eiliškumas gli šiek tiek skirtis. Mediniai žiedeliai taip pat gali skirtis spalva ar raštu (kadangi kiekvienas žiedelis yra vienetinis ir unikalus) :)

Stoveliai pagaminti MR home LT komandos, tvirti ir kokybiški - tikrai rekomenduoju :)

Reikia kilimėlio vaikučiui atsigulti? Pasidairykite pas Keturias Kėdutes 

Priežiūra: galima valyti drėgna servetėle ar popieriniu rankšluosčiu. Taip pat plauti po tekančiu vandeniu, nenaudojant jokių cheminių valiklių.


Dėmesio! Šie žaislai yra skirti naudoti tik su mediniu stoveliu. Vienų vaikams jų duoti negalima, nes jų forma yra netinkama mažoms rankutėms laikyti ir vaikučiai gali lengvai užsigauti. Nepalikite vaikų vienų be priežiūros, ypač jei jie jau gali atsisėsti arba atsistoti.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje: