Pristatymo informacija

SIUNTIMO IŠLAIDOS

Siuntimas DPD kurjeriu - 3,50 eur

Siuntimas į DPD siuntų taškus - 2,10 eur

Siuntimas į OMNIVA paštomatus - 3,10 eur

Siuntimas Lietuvos Paštu Lietuvoje - 1,75 eur

Siuntimas Lietuvos Paštu į užsienio šalis - 4 eur

Prekės Lietuvoje siunčiamos registruotu pirmenybiniu paštu — 1,75 EUR (viršijus 500 gr. svorį — 2,00 EUR) užtrunka 1-3 darbo dienasECO TEETHING parduotuvėje siūlomus produktus galima įsigyti tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Siųsdami naudojame Lietuvos paštą.

  • Prekės į Europos Sąjungos šalis siunčiamos registruotu pirmenybiniu paštu — 4,00 EUR (viršijus 100 gr. svorį — 5,00 EUR; viršijus 500 gr. svorį — 7,20 EUR) užtrunka 3-5 darbo dienas. 
  • Prekės į Ameriką ir visas kitas pasaulio šalis siunčiamos registruotu pirmenybiniu paštu — 4,00 EUR (viršijus 100 gr. svorį — 6,00 EUR; viršijus 500 gr. svorį — 9,80 EUR) užtrunka 1-3 savaites, tačiau gali užtrukti ir ilgiau. 

Visi siuntimo terminai yra paskaičiuoti apytiksliai ir gali užtrukti ilgiau. Jei siuntinys Jūsų nepasiekė per dvi (2) savaites, susisiekite su mūsų komanda info@ecoteething.com

UŽSAKYMO PARUOŠIMAS

Visi ECO TEETHING parduotuvėje siūlomi produktai yra gaminami konkrečiai kiekvienam klientui. Išsirinkite Jums patikusį produktą, patvirtinkite užsakymą ir apmokėkite. Jūsų prekė bus gaminama specialiai Jums ir tai užtruks 5-7 darbo dienas. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad atostogų laikotarpiu, esant didesniam užimtumui gaminimo procesas gali užtrukti šiek tiek ilgiau.. Esant tokiai situacijai, Jūs būsite iš karto informuotas, apie papildomą laukimo trukmę.

PREKIŲ ĮPAKAVIMAS

Norint išsaugoti produkto kokybę, visos prekės siunčiamos burbuliniuose vokuose.

PRISTATYMO ADRESAS

Prekės siunčiamos adresu, kurį Jūs patys nurodote savo registracijos formoje, kaip "pristatymo adresą". Būkite atidūs ir patikrinkite ar visi duomenys teisingi, nes nurodytas neteisingas adresas tiesiogiai įtakos siuntimą.


Paskutinį kartą koreguota: Trečiadienis, Rugpjūčio 10, 2016 - 19:19