Apie mus

ECO TEETHING — parduotuvė, gaminanti mamyčių (ir ne tik) papuošalus, kurie užsienio šalyse jau spėjo tapti būtinybe (ang. must have). Maitinimo karoliai, apyrankės, auskarai, kramtukai kūdikiams - viskas viename! Nesvarbu ar maitinate natūraliai ar dirbtinai, šie papuošalai Jums puikiai tiks. Kadangi jie gaminami tik iš natūralių ir ekologiškų žaliavų, yra visiškai nekenksmingi kūdikiams, vaikams, mamos, tėčiams, gamtai ir tt.

Jeigu jau turite vaikų, puikiai žinote, kaip sunku išlaikyti jų koncentraciją maitinant: nuolatinis plaukų tampymas, pirštų kišimas į burną, galvos kraipymas — tai tik maža dalelė to, ką kūdikiai gali veikti maitinimo metu. Taip pat mums, mamoms, nesvetimas noras pasipuošti ir atrodyti gražiai sulaukus šeimos pagausėjimo — dažnai mes tai pamirštame ir tampame pilkomis pelytėmis, kurioms rūpi tik namų ruoša ir sauskelnių keitimas...


Pagrindiniai papuošalų privalumai:

  • sukoncentruoja vaiko dėmesį valgant
  • skatina jutiminius procesus
  • skatina motoriką
  • gali veikti raminančiai
  • puikiai tinka kaip kramtukas pasikasyti niežtinčius dantukus
  • puiki dovana lankant naujagimį
  • vaikučiui paaugus gali tapti pirmuoju mažosios damos papuošalu, mielu prisiminimu užaugus

Pagrindiniai trūkumai:

  • Nėra :)

ECO TEETHING papuošalai gaminami iš natūralių, ekologiškų žaliavų. Naudojamas neapdorotos medienos karoliukai, kurie nėra dažyti, mirkyti, tepti ar bet kaip kitaip chemiškai apdoroti. Jie yra puikiai tinkami kūdikiams žaisti ar netgi kramtyti.

Karoliukų apnėrimui naudojama 100 procentinė medvilnė, kuri yra visisškai saugi tiek suaugusių, tiek kūdikių bei vaikų naudojimui.

Svarbu! Tai yra papuošalai, skirti nešioti suaugusiems, vaikai gali su jais žaisti tik prižiūrint pilnamečiams asmenims. Nepalikite vaikų vienų su šiais papuošalais.


Šiek tiek apie save - mano vardas Dovilė, esu dviejų nuostabių vaikučių mama, todėl puikiai žinau ir suprantu pagrindines problemas, su kuriomis susiduria visos mamos. Taip pat esu didelė rankdarbių mylėtoja, kiekvieną laisvą minutę griebianti į rankas virbalus, vašelį ar adatą. Pabandžiau sujungti šias dvi sritis (mamos darbą + rankdarbiavimą) — mano nuomone, pavyko visai neblogai :)

Kodėl pasirinkau būtent šiuos produktus? Esu labai skeptiškai nusiteikusi prieš masiškai gaminamus bei naudojamus pigius plastikinius žaislus, kurie kenkia ne tik mūsų vaikams, bet ir gamtai. Specialiai ieškojau tokio produkto, kuris būtų ekologiškas, visiškai nekenksmingas ir naudingas, bei, žinoma, gražus akiai. Susidomėjau maitinimo karoliais (ang. breastfeeding necklaces, nurcing necklaces), bet panorėjus tokią prekę įsigyti, Lietuvoje niekur neradau. Teko gamintis pačiai ir procesas bei galutinis produktas taip sužavėjo, jog kilo geniali mintis papuošti daugiau Lietuvos mamyčių ir tuo pačiu plėtoti sėkmingą verslą.

Tikiuosi mano kuriami papuošalai Jums ne tik patiks, bet ir bus naudingi. Jei turite bet kokių klausimų ar domina papildoma informacija apie produktus - rašykite 24/7 el. paštu info@ecoteething.com

 

Pagarbiai,

Dovilė Ščebedienė